«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

Підготовлений твір «Посібник до семінарських занять та самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» («EURegionaIP-3»).
Детальніше
«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

Інформуємо про хід виконання заходів третього року реалізації проєкту 2021/2022 н.р. Модуля Жана МонеErasmus+ ProgrammeoftheEuropeanUnion «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/«European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy» 2019-2022 рр. (номер проекту 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE. Грантова угода 2019-1872/001-001).

Детальніше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» Лекції професорки Болонського Університету Сабріни Рагоне

На юридичному факультеті триває реалізація проєкту Модуль Жана Моне програми Erasmus+ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС». 10 та 17 грудня 2021 року в межах зазначеного проєкту відбудуться відкриті лекції Сабріни Рагоне (SabrinaRagone), професорки Болоньского Університету (м. Болонья, Італія) за темою «Європейський регіоналізм у контексті розбудови Європейського Союзу».
Детальніше
«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» 3 вересня 2021 року

3 вересня 2021 року на юридичному факультеті відбулася презентація Проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/ «European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy» №611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE (Грантова Угода № –2019-1872/001-001).

Детальніше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» 5 липня 2021 року

Письмовий твір «Альбом презентацій учбового курсу «European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy»

Детальніше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» 24 червня 2021 року

Вийшов до світу збірник тезів наукових доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Регіональна політика ЄС: концепції, напрямки, значення для України», що відбулася 23 квітня 2021 року на базі юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна в межах реалізації проекту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» / ‘European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy’ № 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE (Грантова Угода № 2019-1872/001-001).

Детальніше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» 4 червня 2021 року

Інформуємо про хід виконання заходів другого року реалізації Проекту 2020/2021 н.р. Модуля Жана МонеErasmus+ ProgrammeoftheEuropeanUnion «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/ «European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy» 2019-2022 рр. (номер проекту 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE. Грантова угода 2019-1872/001-001).

Детальніше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

29 квітня 2021 року

23 квітня 2021 року в межах реалізації проєкту Модуля Жана МонеErasmus+ Programme of the EuropeanUnion «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»(номер проєкту 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE) за фінансової підтримки Виконавчої агенції з освіти, аудіовізуалізації та культури Європейської Комісії ЄС на юридичному факультеті ХНУ імені В.Н. Каразіна відбулася міжнародна науково-практична конференція «Регіональна політика ЄС: концепції, напрямки, значення для України». З огляду на запроваджений в Україні карантин конференція відбулася заочному форматі.

Детальніше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» 10 лютого 2021 року

Конференція «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

Кафедра конституційного і муніципального права юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна спільно з Науково-дослідним інститутом державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України запрошує вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», яка проводиться 24 квітня 2020 року у м. Харкові в рамках реалізації проекту Модуль Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» за фінансової підтримки Виконавчої агенції з освіти, аудіовізуалізації та культури Європейської Комісії ЄС.

Детальніше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» 25 грудня 2020 року

Шановні студенти четвертого курсу!!!

Наш освітній марафон з навчальної дисципліни «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» в межах реалізації другого року програми Модуль Жана Моне завершено!
Це був незвичайний, дуже цікавий і корисний експеримент, який змусив усіх нас залишити «зону комфорту».
Дякуємо всім студентам, які віддували лекції і активно працювали на семінарських заняттях! Нам дуже важливо було бачити ваші обличчя, мати зворотній зв’язок і знати, що ви поруч!
Бажаємо вам успіхів і вдалої сесії! Бережіть себе і своїх рідних!

Від імені команди Модулю Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», керівник робочої групи, завідувач кафедри конституційного та муніципального права доц. Воронов М.М. та координатор проекту, доцент кафедри конституційного та муніципального права. Червяцова А.О.

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» 10 грудня 2020 року

11 та 17 грудня 2020 року на юридичному факультеті (кафедра конституційного і муніципального права) відбудуться відкриті лекції "Local Self-Government in Europe: Constitutional Introduction"

Лектор: Джовані Боггеро, професор Туринського універистету (Італія), автор книги "Constitutional Principles of Local Self-Government in Europe" (Brill, 2017).

Захід відбудеться в рамках проєкту "Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС", який здійснюється за фінансової підтримки Європейської Комісії

Детальніше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

8 грудня 2020 року

Всеукраїнський круглий стіл «Муніципальна реформа в Україні: проблеми і перспективи»

7 грудня 2020 року кафедрою конституційного і муніципального права юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна спільно з Науково-дослідним інститутом державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України був проведений Всеукраїнський круглий стіл «Муніципальна реформа в Україні: проблеми і перспективи», який присвячений Дню місцевого самоврядування, у рамках реалізації проекту Модуль Жан Моне 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» за фінансової підтримки Виконавчої агенції з освіти, аудіовізуалізації та культури Європейської Комісії ЄС.

Детальніше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» 25 жовтня 2020 року

До участі в круглому столі запрошуються вчені, практичні працівники, представники органів публічної влади, громадських організацій, а також докторанти, аспіранти, студенти та інші здобувачі вищої освіти.

Круглий стіл має на меті розгорнути всебічну наукову дискусію щодо сучасного стану, проблем і перспектив муніципальної реформи в Україні, а також щодо регіоналізації як однієї з перспективних моделей децентралізації публічної влади в межах європейської інтеграції України.

Детальныше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

24 жовтня 2020 року

Лекції професорки Болонського університету Сабріни Рагоне

На юридичному факультеті триває реалізація проєкту Модуль Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС». 29 та 30 жовтня 2020 року в межах зазначеного проєкту відбудуться відкриті лекції Сабріни Рагоне, професорки Болонського університету (м. Болонья, Італія) за темою «Європейський регіоналізм у контексті розбудови Європейського Союзу».

Лекції відбудуться в режимі онлайн з використанням платформи ZOOM. Читатимуться англійською мовою із забезпеченням перекладу.

Детальніше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

15 жовтня 2020 року

Святкування днів Програми Еразмус+

З нагоди днів Еразмус+ в Каразінському університеті відбудеться низка заходів. Представники юридичного факультету презентуватимуть власні проекти Модуля Жана Моне та проведуть відкриту лекцію в межах одного з цих проектів.

Заходи проходитимуть на платформі Google Meet та Zoom. Запрошуємо долучитися усіх зацікавлених осіб.

Детальніше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

23 вересня 2020 року

На юридичному факультеті триває реалізація проєкту Модуль Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС». 25 вересня та 2 жовтня 2020 року в межах зазначеного проєкту відбудуться відкриті лекції Світлани Серьогіної, директорки Науково-дослідного інституту державного будівництва і місцевого самоврядування НАПрН України, доктора юридичних наук, професорки член-кореспондентки Національної академії правових наук України, професорки за темою "Регіоналізація та регіоналізм": основні поняття та типологія".

Лекція відбудуться в режимі онлайн з використанням платформи Google Meet. Запрошуємо приєднатися до лекцій:

25 вересня та 3 жовтня 2020 року о 10:10 за Київським часом за цим посиланням. (https://meet.google.com/ita-upvp-xyk)

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

3 вересня 2020

2 вересня 2020 року на юридичному факультеті відбулася презентація Проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘EuropeanStandardsofLocalSelfGovernmentandEURegionalPolicy’ №611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE (Грантова Угода № –2019-1872/001-001).

У презентації прийняли участь деканеса юридичного факультету професор Тетяна Кагановська, професор Віталій Серьогін, доцент Марк Воронов, викладачи, студенти, аспиранти факультету.

Проект триває другий рік. Планується участь в заняттях 70 студентів 4 курсу юридичного факультету.

Детальніше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

3 вересня 2020 року

На юридичному факультеті триває реалізація проєкту Модуль Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС». 3 вересня 2020 року в межах зазначеного проєкту відбудється відкрита лекція Тетяни Кагановської, деканеси юридичного факультету, професорки, доктора юридичних наук за темою «Європейське врядування: правовий вимір».

Лекція відбудуться в режимі онлайн з використанням платформи Google Meet.

Запрошуємо приєднатися до лекції: 3 вересня о 10:10 за Київським часом за цим посиланням. (https://meet.google.com/ita-upvp-xyk)

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

23 травня 2020 року

Шановні студенти 4 курсу!!!

Наш освітній марафон з дисципліни «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» в межах реалізації програми Модуль Жана Моне завершено!


Це був незвичайний, дуже цікавий і корисний експеримент, який змусив усіх нас залишити «зону комфорту».
Дякуємо всім студентам, які віддували лекції і активно працювали на семінарських заняттях! Ми особливо вдячні тим з вас, хто приєднувався до онлайн занять із увімкнутими камерами. Нам дуже важливо було бачити ваші обличчя, мати зворотній зв’язок і знати, що ви поруч!

Бажаємо вам успіхів і вдалої сесії! Бережіть себе і своїх рідних!

Від імені команди Модулю Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», керівник робочої групи, завідувач кафедри конституційного та муніципального права доц. Воронов М.М. та координатор проекту, доцент кафедри конституційного та муніципального права. Червяцова А.О.

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

14 травня 2020 року

13 травня 2020 року відбулася лекція за темою «Регіоналізація та регіоналізм: основні поняття й типологія». Лектор – заступник декана юридичного факультету з наукової роботи проф. Серьогін В.О.

Матеріали до лекції «Регіоналізація та регіоналізм: основні поняття й типологія».

14 травня 2020 року відбулася лекція за темою «Регіоналізація в контексті «європеїзації» України». Лектор – завідувач кафедри конституційного і муніципального права юридичного факультету, керівник робочої групи проекту доц. Воронов М.М

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

13 травня 2020 року

7 та 8 травня 2020 року відбулися лекції в межах модуля Жана Моне за темою «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС». Лектор: професор Болонського університету (Італія) Сабріна Рагоне. Лекції читалися англійською мовою із забезпеченням перекладу на українську мову. Перекладач - доц. кафедри конституційного і муніципального права, координатор проекту Червяцова А.О.

Матеріали до лекції
Лекція «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», частина І.
Лекція «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», частина ІІ.

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

5 травня 2020 року

7 та 8 травня 2020 року проходитимуть відкриті лекції в межах модуля Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», присвячені регіональній політиці ЄС.
Реалізація проєкту триває на кафедрі конституційного та муніципального права юридичного факультету Каразінського університету за фінансової підтримки Європейської комісії ЄС.
Лектор: професор Болонського університету (Італія) Сабріна Рагоне.

Детальніше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

29 квітня 2020 року

28 та 29 квітня 2020 року відбулися лекції за темою «Європейський регіоналізм у контексті розбудови Європейського Союзу». Лектор – заступник декана юридичного факультету з наукової роботи проф. Серьогін В.О.
Лекція «Європейський регіоналізм у контексті розбудови Європейського Союзу»

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

25 квітня 2020 року

23 та 24 квітня 2020 року відбулися лекції за темою «Місцеве самоврядування у багаторівний системі врядування ЄС» та «Європейські стандарти місцевого самоврядування». Лектор – доц. кафедри конституційного і муніципального права, координатор проекту Червяцова А.О.
Лекція «Місцеве самоврядування у багаторівний системі врядування ЄС»
Лекція «Європейські стандарти місцевого самоврядування»

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

24 квітня 2020 року

24 квітня 2020 року в межах реалізації проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘ European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy’ №611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE (Грантова Угода № –2019-1872/001-001) на юридичному факультеті ХНУ імені В.Н. Каразіна відбулася міжнародна науково-практична конференція «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС».

Детальніше

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

22 квітня 2020 року

21 квітня 2020 року відбулася лекція за темою «Теорії регіоналізму в сучасних політико-правових дискурсах». Лектор – заступник декана юридичного факультету з наукової роботи проф. Серьогін В.О.
Матеріали до лекції
Лекція «Теорії регіоналізму в сучасних політико-правових дискурсах»

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

17 квітня 2020 року
Шановні студенти! На юридичному факультеті триває реалізації програми Модуль Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy’ в умовах карантину.

Нагадуємо, що навчальні матеріали, які ви можете використовувати для підготовки до семінарських занять (презентації та конспекти лекцій, список рекомендованої літератури, корисні посилання тощо), розміщені у Google Classroom.

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

16 квітня 2020 року

15 квітня 2020 року відбулася лекція за темою «Реалізація регіональної політики ЄС в процесі реформування систем врядування держав-членів ЄС». Лектор - завідувач кафедри конституційного і муніципального права юридичного факультету, керівник робочої групи проекту доц. Воронов М.М.

Матірали до лекції «Реалізація регіональної політики ЄС в процесі реформування систем врядування держав-членів ЄС»

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

12 квітня 2020 року

10 та 13 квітня 2020 року відбулися дві лекції за темою «Моделі і системи місцевого самоврядування в Європі». Лектор – завідувач кафедри конституційного і муніципального права юридичного факультету, керівник робочої групи проекту доц.

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

10 квітня 2020 року

8 та 9 квітня 2020 року в режимі онлайн було проведено перші дві лекції курсу: «Європейське врядування: правовий вимір» та «Теорії регіоналізму в сучасних правових дискурсах». Лектор – декан юридичного факультету проф. Кагановська Т.Є.

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

4 квітня 2020 року

Звернення керівника робочої групи доц. Воронова М.М. та координатора проекту доц. Червяцової А.О. щодо особливостей реалізації Модулю Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’ в умовах карантину.

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

26 березня 2020 року

23 березня 2020 року проект Модуль Жан Моне 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» зареєстровано в Секретаріаті Кабінету Міністрів України. Реєстраційна картка № 4345.

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

25 березня 2020 року

Шановні колеги! Попри карантинні обмеження, на юридичному факультету триває реалізація проекту Модуль Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’.Ми проводжуємо прийом тез для участі у міжнародній науковій конференції.

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

18 березня 2020 року

Шановні студенти! У звязку із введенням тимчасових карантинних обмежень, пов’язаних із COVID-19, в Університеті призупинено аудиторні заняття. Відповідно, реалізацію проекта (лекції та семінарські заняття) Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy’ також призупинено.Інформацію щодо змін у порядку реалізації проекту Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy’ ви отримате на нашому сайті. Слідкуйте за оголошеннями!!!

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

12 березня 2020 року

11 березня 2020 року на юридичному факультеті відбулася презентація Проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy’ №611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE (Грантова Угода № –2019-1872/001-001). В презентації прийняли участь деканеса юридичного факультету, професор Тетяна Кагановська, професор Віталій Серьогін, доцент Марк Воронов, викладачі, студенти, аспіранти факультету.

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

10 лютого 2020 року

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», яка проводиться 24 квітня 2020 року у м. Харкові в рамках реалізації проекту Модуль Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» за фінансової підтримки Виконавчої агенції з освіти, аудіовізуалізації та культури Європейської Комісії ЄС.

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

3 лютого 2020 року

На юридичному факультеті розпочинається реалізація проекту Модуль Жана Моне ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС». Лекції та семінарські заняття, розраховані на студентів 4 курсу юридчиного факультету (бакалаврат спеціаліність 081 – право та 082 – міжнародне право), відбуватимуться відповідно затвердженого розкладу.

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

1 листопада 2019 року

Між Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна та Виконавчим агенством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури Європейської Комісії ЄС підписано Грантову Угоду щодо реалізації кафедрою конституційного і муніципального права юридичного факультету проекту Модуль Жан Моне 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС».

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

17 жовтня 2019 року

Європейська комісія затвердила європейський освітній проект Модуль Жан Моне 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС».

«Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

5 серпня 2019 року

Європейська Комісія ЄС відібрала грантову заявку, підготовлену кафедрою конституційного і муніципального права ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» для фінансування за програмою Модуль Жана Моне.