Блог Юридичної клініки

У вересні 2021 року відновила свою роботу Юридична клініка.

Працюємо зі зверненням громадян – допомагаємо у вирішенні юридичних питань та надаємо правові послуги. Запрошуємо на безоплатну консультацію.

15 листопада 2021р. була проведена онлайн зустріч з магістрами 1го курсу на платформі Google Meet.

17 листопада 2021р. онлайн на платформі ZOOM відбулась VІ Всеукраїнська за міжнародною участю науково-практична конференція на тему: «Адаптація правової системи України до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспекти», у якій прийняла участь Юридична клініка Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

22 листопада 2021 року під керівництвом директора Юридичної клініки Володимира Івановича Сіверіна – студенти-магістри були залучені до участі у судовомузасіданні в якості сторонніх спостерігачів, яке проводилось у приміщенні Східного апеляційного господарського суду.

Студенти з інших міст також мали змогу долучитись та бути присутніми на судовому засіданні за допомогою on-lineтранслюванню на платформі Google Meet.

У грудні 2021 року з метою ознайомлення студентів з умовами роботи у суді - була проведена оглядова екскурсія по Східному апеляційному господарському суду, під супроводом директора Юридичної клініки Володимира Івановича Сіверіна.

Також, в приміщені Східного апеляційного господарського суду в залі для судових засідань, студентам було запропоновано взяти участь у імпровізованому судовому засіданні.

Студенти вдягнули мантії та провели судове засідання.

Студенти з інших міст також мали змогу долучитись та бути присутніми на судовому засіданні та на екскурсії по суду, за допомогою on-lineтранслюванню на платформі Google Meet.